Loading...
Hakkımızda 2018-03-24T14:07:59+00:00

BİZİM DÜNYAMIZ

ilk günkü heyecanımızla üretiyoruz…

Bizler, çocukluğumuzda ekin tarlalarımızda çalışırken ebeveynlerimizden buğdaya saygı duymayı öğrendik. Ekin bir nimetti bizim için ve yerde başıboş bir “dane” bile görsek, ayak altından kaldırmak lazımdı.

Nimetle uğraşmak saygı ister. Bizim, müşterilerimize ve işimize olan saygımız kadar nimete de saygımız olmalıdır. Bu yüzden en güzelini yapmaya çalışırız hep.

Annelerimizin ekşi mayayla mayaladığı hamurlarla aynı havayı soluduğumuzdan mıdır bilinmez, bizi cezbetti hamurun kokusu.

Unlu mamüller ile iştigalimiz 1996 yılında Şişli Osmanbey’de sadece sıcak satış olarak başladı. Müşterilerimizin güler yüzleri, her yeni güne mutlu başlamak için olmazsa olmazımız oldu.

Ürünlerimizin isimleri birçok fırınla aynı olsa da, seneler boyu hep bize özel yorumlarımızı katarak müşterilerimizin karşısına çıkmaya çalıştık.

Nesilden nesile aktarabileceğimiz bir heyecanımız olsun istediğimiz bu kadim işte, ilk günkü heyecanımız ve uzun yılların getirdiği tecrübe ile yol alıyoruz şimdi; gayret bizden, Takdir Allah’tan diyerek.

SAĞLIĞINIZ İÇİN KOVAN FIRIN

Çünkü; üretiyor, kontrol ediyoruz

İşimizde; zamanlama, lezzet, sunum çok önemli. Her gün yeni bir gün başlar ve birçok parametre yeniden ayarlanır, her ürün için yeniden kollar sıvanır. Bu heyecanlı üretim atmosferimizde, işimizden daha önemli ve hayati olan ise bunları yaparken korumamız gereken hijyendir.

Kovan fırın ailesi olarak ürünlerimizin lezzetlerine güvendiğimiz kadar, sağlıklı üretim koşullarına da büyük önem veriyoruz. Malzeme ve ortam düzenimizi kendi iç denetimlerimizle sürekli kontrol ediyoruz.

Bizler ürünlerimizde koruyucu katkı maddeleri kullanmıyoruz.  Depolama, nakliye ve sunum ortamlarımızın steril olup gereklilikleri sağlaması ve zamanlama bizim için çok önemli.

Osmanbey Kovan Fırın

Rumeli ve Halaskargazi caddelerinin kesişim noktasında olan şubemiz metro çıkışındadır. Kovan fırın ailesi olarak açtığımız […]

Şişli Kovan Fırın

Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan şubemiz, geniş mekanı ile hizmet vermektedir. Şubemizde gün boyu sıcak ve […]

Elmadağ Kovan Fırın

Tarihi Radyo Evi’nin karşısında, yeni ve ferah mekanımızdır. Elmadağ şubemiz geniş ve ferah ortamının yanında, […]

error: İçerik Kovan Fırın tarafından koruma altına alınmıştır !!